Jóga pro lezce i nelezce

Jóga je především o spojení těla, mysli a ducha, uvolnění stresu a zlepšení zdraví. Lektorky cvičící v našem sále Vám pomohou dosáhnout vašich cílů s láskou, trpělivostí a respektem. Tak neváhejte a přijďte si užít příjemnou a uklidňující atmosféru jógy! Namaste!

Informace

POKUD JDETE NA LEKCI POPRVÉ - OVĚŘTE SI POMOCÍ SMS, ZDA JÓGA DANÝ DEN PROBĚHNE. Další info k lekcím přímo u jednotlivých lektorek.

Jóga s Lenkou - Instagram:

Lenka vede jógu pro začátečníky i mírně pokročilé, pro lezce i nelezce. Cílem lekce je posílit i protáhnout tělo, vylepšit koncentraci a zrelaxovat mysl.
Pomůcky jsou na místě. Pokud již chodíte, tak rezervace netřeba. 
732 930 892
australenka@gmail.com

Jóģa se Zuzkou - Instagram a Facebook:
Hatha jóga je jednou z nejznámějších a nejrozšířenějších forem jógy. Soustředí se na fyzické cvičení, posilování těla a zlepšení flexibility a rovnováhy pomocí různých póz (asán), dechových cvičení a meditace. Cílem Hatha jógy je nejen zlepšení fyzické kondice, ale také čištění těla a mysli a dosažení duchovního růstu. Celkově se jedná o klidnější fomu jógy. 
724 759 608
zuzanamauricova@email.cz

Jóga s Domčou - Instagram:
Domča vede Hatha jógu flow pro každého, bez ohledu na úroveň zkušeností nebo to, jestli lezete či ne. Jóga vám pomůže posílit a protáhnout tělo, zlepšit koncentraci a uklidnit mysl. Veškeré potřebné pomůcky jsou na místě. Rezervace není nutná, pokud už jste pravidelnými návštěvníky.
728 665 201
thimovad@gmail.com

Jóga s Pájou - Instagram
Pájiny lekce plynou v kontinuu dechu a pohybu dle principu vinjása kramy. V tempu, které vám umožní vědomě prožívat tělo, plně dýchat a být pozorností u sebe. Každá lekce je jiná v závislosti na složení skupiny, aktuálním naladění a potřebám. Protáhneme a posílíme tělo, tak aby se pohybovalo zdravě a bezbolestně, projasníme mysl a odplavíme z těla uložené napětí. Závěrem lekce necháme regenerovat nervový systém v hluboké relaxaci.
PS: Jóga je i pro neflexibilní jedince :)
775 410 904
pavla.simeckova@gmail.com

Dětská jóga s Hankou Machovou - Info a registrace do kroužku
Jóga, zasazená do hravého pohybového cvičení, pomáhá dětem rozvíjet správné držení těla, zlepšuje koordinaci a rovnováhu. V lekcích se zaměříme na zvýšení flexibility, soustředění, budeme společně lásku k pohybu i k sobě samému, bez soutěžení, formou hry a inspirace z přírody. Učíme se novým asánám, základním dechovým technikám, relaxaci, mindfullness.
775 866 637
hanulema31@gmail.com

Kdy cvičíme

Pondělí:
15:30 - 16:30 - Dětská jóga s Hankou Machovou
19:30 - 20:30 - Jóga s Lenkou Nechvátalovou

Úterý:
18:45 - 20:00 - Jóga s Domčou Thimovou

Středa:
07:00 - 08:30 - Jóga se Zuzkou Mauricovou

Čtvrtek:
18:00 - 19:15 - Jóga s Domčou Thimovou
19:30 - 20:30 - Jóga s Pájou Šimečkovou

Neděle:
19:00 - 20:30 - Jóga se Zuzkou Mauricovou

Změna harmonogramu vyhrazena.

Sál Orel 2. patro - Lannova tř. 238/2
České Budějovice
© 2018 - Smysluplné www stránky tvořené srdcem
Přihlášení uživatele